Plicell perde son zamanlarda adını sıklıkla duyduğunuz ve her yerde görmeye alıştığınız bir perde çeşidi. Plise, plisel, plisel diye de telaffuz edilse de halk arasında asıl doğru kullanımı “plicell” şeklindedir. Peki bu plicell perde nedir biraz buna değineceğiz. Özellikle cam balkonlarda, ofislerde, tercihen mutfaklarda kullanılabilen bir perde çeşididir. Bu yaşam alanlarında tercih edilmesinin yegane sebebi kullanım pratikliği ve şık bir görünüme sahip olmasıdır. Son dönemlerde değişen yaşam koşullarıyla evlerde insanlar kendilerine yeni yaşam alanlarını oluşturmayı tercih etmektedirler. Bu sebepledir ki bilhassa balkonlarını kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre tasarlıyorlar.

Plicell perde de balkonlarda çok şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Hem kullanım pratikliği hem de göze hitap etmesi, şık bir görünüme sahip olup öte yandan az yer kaplaması plicell perde çeşitlerinin daha sık tercih edilmesine sebep olan bir etken.

Plicell perde kaliteli malzemelerden elde edilen bir perde çeşididir. Dolayısıyla uzun yıllar kullanımınıza olanak sağlar. Ayrıca malzeme kalitesinden dolayı güneş ışığına maruz kalmanızı da engeller.

Plicell Perde Nedir?

Plicell (plise perde) perdeler yaşam alanlarınızı tamamlayan dekorasyon unsuru olma özelliğine sahip. Bu nedenle plicell perde renkleri de zengin bir alternatif sunar kullanıcılara. Farklı desen ve renklerde, farklı modellerde çeşitli alternatifleri bulunmaktadır.

Plicell Perde

Temizlik hususunda da kafanıza herhangi bir şey takılmasın, zira plicell perde türleri kir tutmayan kaliteli malzemelerden yapılır. Bu anlamda da herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Plicell Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Montaj için merdiven, matkap, çekiç, metreye gereksiniminiz olacaktır. Montajı hayli basittir. Youtube’da bununla alakalı videolar da mevcuttur. Türkiye’nin her yerine Seç Perde kalitesiyle resmi Plicell markasını sunuyoruz. Türkiye’nin birçok noktasından müşterilerimize bu hizmeti sunduk ve müşterilerimiz kolaylıkla, kısa bir tarifimizle kendi montajlarını yapabildiler. Aklınıza takılan konularda tabii ki sizlere destek olacağız.

Plicell Perde Montajı Nasıl Yapılır?